Czym się zajmujemy?


MISJA CP-MEDIBED

Wypożyczalnia sprzętu medycznego CP-MEDIBED powstała by wspierać, pomagać, towarzyszyć i współdziałać z naszymi klientami. Od wielu lat zaopatrujemy chorych i ich rodziny w wysokiej jakości sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i pomocniczy. Nasza oferta została tak skonstruowana, by znalazło się w niej wszystko, co mogłoby wpłynąć na poprawę zdrowia i jakości życia chorych oraz osób senioralnych.

Szeroki wybór sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i pomocniczego wspiera leczenie naszych klientów, przyspiesza proces rehabilitacyjny oraz wpływa pozytywnie na ogólną jakość życia pacjenta.

JESTEŚCIE DLA NAS NAJWAŻNIEJSI

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb naszych klientów, jak i wielorakość schorzeń poszczególnych pacjentów, oferujemy Państwu specjalistyczną, indywidualną pomoc oraz dajemy możliwość wypożyczenia sprzętu na krótszy i dłuższy czas. Naszym klientom dajemy także możliwość zakupu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Każdy z Państwa może liczyć na naszą empatię, doradztwo i zrozumienie. Jesteśmy dla Was pomocą i wsparciem w trudnych chwilach choroby i problemach wieku senioralnego. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiednich urządzeń medycznych i sprzętu pomocniczego.

OBSZAR DZIAŁANIA

CP-MEDIBED swoje usługi świadczy odbiorcom z obszaru Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Żor, Tychów, Oświęcimia, Bielska-Białej, Żywca, Skoczowa, Cieszyna i innych okolic Podbeskidzia. Na podstawie wcześniejszych ustaleń przyjmujemy także zlecenia z szerszego obszaru województwa śląskiego.

Na obsługiwanym przez nas obszarze działamy bardzo sprawnie. Zlecone zamówienia realizujemy do 24h godzin - sprzęt jest dowożony i montowany pod wskazanym przez klienta adresem. Każdy klient – użytkownik sprzętu medycznego może liczyć na odpowiednie przeszkolenie. Dzięki szybkości i sprawności naszego działania, klienci naszej wypożyczalni nie muszą odczuwać dodatkowego stresu, który na co dzień i tak towarzyszy im w obliczu choroby bliskich.

ZOSTAŃCIE Z NAMI

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego CP-MEDIBED zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcą zaopatrzyć swoich bliskich chorych lub seniorów w produkty wysokiej jakości, przy zachowaniu najwyższych standardów etyki obsługi, jak i skutecznego procesu dezynfekcji wypożyczanego sprzętu.

Zespół CP-MEDIBED

Zapraszamy do kontaktu - szczegóły w zakładce: Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
od 8:00 do 16:00
Szybki kontakt

+48 503 187 677
biuro@cp-medibed.pl
Adres siedziby

CP-MEDIBED
43-516 Zabrzeg
ul. Waryńskiego 36
Konto bankowe

Alior Bank Spółka Akcyjna
50 2490 0005 0000 4530 7553 8223